Spoonbread është një bukë e kripur si kastravec që ju kapni me lugë. Mendohet të jetë me origjinë amerikane, dhe u bë popullor rreth fundit të shekullit. Sipas Encyclopedia of American Food and Drink, termi u përdor për herë të parë në shtyp në 1847.
Ky është një recetë e thjeshtë, por mos ngurroni të shtoni disa proshutë të copëtuar ose kernelë misri për të qëlluar, ose shtoni qepë të copëtuar të gjelbër ose disa piper të freskët të copëtuar të qiqros ose bimëve.
Shiko gjithashtu
Bukë lugë me grurë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan misri, guri ose uji, nëse është e mundur
- 1 lugë çaji kripë
- 1 filxhan ujë të valë
- 3 lugë gjalpë të shkrirë
- 2 vezë të mëdha
- 1 filxhan qumësht
- 2 teaspoons pjekje pluhur
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Grease një pjatë katror 8-inch pjekje ose 1 1/2-quart tavë.
- Kombinoje miellin dhe kripën në një tas përzierës (mos shtoni pluhurin e pjekjes deri në hapin 5). Gradualisht shtoni ujin e zier duke ngërthyer ndonjë gunga. Shto gjalpë të shkrirë dhe llokoçis për përzierje. Lëreni përzierjen e ftohtë për rreth 5 minuta.
- Futeni qumështin në përzierjen e qumështit.
- Në një tas të vogël, rrahin vezët tërësisht.
- Pritini vezët e rrahur në përzierjen e qumështit së bashku me pluhurin e pjekjes. Përzihet mirë me një shul apo mikser elektrike.
- Kthejeni qëllimin në pjatën e përgatitur.
- Piqni për rreth 35 minuta, ose derisa të vendosni dhe të lehtë browned.
- Shërbyer bukën lugë të nxehtë me shumë gjalpë.
Shërben 4 deri në 6.
Këshilla dhe ndryshime
- Kakaja me gjalpë misri - Shtoni rreth 1 filxhan kernelit misri të gatuar ose të pjekur në përzierje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 169 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 178 mg |
| sodium | 266 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 8 g |