Kjo recetë e mirë e vjetër për shkopinjve të misrit është bërë me dhallë, miell misri dhe një prekje të sheqerit. Ata bëjnë një shoqërim të këndshëm me guzhina , zarzavate , ose enët e bathës .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 vezë
- 1 1/2 lugë shkurtim (1 lugë gjelle plus 1 1/2 lugë çaji)
- 1 lugë çaji sheqer
- 1 lugë çaji kripë
- 1 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/2 filxhan miell me qëllim
- 1 filxhan cornmeal
- 1 dhome dhome
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 400 F (200 C) dhe vendosni pans gruri të ngopur me grurë në furrë për të ngrohur ndërsa bëni pirun.
- Mundo vezën, sheqerin dhe shkurtimin së bashku. Shosh miell dhe misri bashkë me kripë dhe pluhur pjekje, pastaj gradualisht shtoni në përzierje të tjera, duke alternuar me dhallë.
- Hidhni në pans pjekur misri dhe piqni për 20 minuta. Bën rreth 12 shkopinj misri.
Recipe të tjera të pjekurisë
Nëse ju thjesht nuk mund të merrni mjaft cornbread, këtu janë më të preferuarat.
Nga e ëmbël në gjellë, ju do të doni këto receta shijshme misri:
- Dhëmbëza Classic Jugore Dhëmbë çamçakë
- Jalapeno Buka e pjekur
- Pashkë dhe Bacon pudër Buke Muffins
- Tex-Mex Buka e pjekurisë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 107 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 263 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |