Krem pastë Vanilla mund të përdoret në profiteroles, ose puffs krem, Napoleons, éclairs, tarts, dhe tortë Génoise. Përdorimi i patrullës së kremësë është i kufizuar vetëm nga imagjinata juaj; hiri një thjeshtë ose një recetë të përpunuar francez ëmbëlsirë me të. Rezultatet do të jenë njësoj të shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ¼ filxhanë qumështi i tërë
- 3 yolks veze
- ¼ filxhan sheqer i grimcuar
- 1/8 filxhan miell me qëllim
- 2 lugë plus 2 lugë miell misri
- 1 lugë çaji
- ekstrakt i pastër vanilje
Si ta Bëni
Si për të bërë krem pastë vanilje:
Në një tigan të vogël, ngrohni qumështin mbi nxehtësi të ulët derisa të jetë mjaft e nxehtë për avull. Ndërsa qumështi është duke u ngrohur, lëvizni së bashku yolks vezë, sheqer, miell, dhe misri misri derisa përzierja është plotësisht e qetë.
Sapo qumështi të pihet, shtoni gjysmën e tij, duke ngërçur vazhdimisht, në përzierjen e vezëve. Shtoni qumështin dhe vezët në qumështin e nxehtë, vazhdoni të nxitoni dhe nxeheni për 1-2 minuta, derisa kremrati arrin 170F në një termometër dixhital dhe është shumë i trashë.
Hiqni nga nxehtësia, nxisni ekstraktin e vaniljes dhe ngrini përpara se të mbushni pasta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 118 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 79 mg |
| sodium | 210 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |