Ky recetë për brumë pierogi polake është nga miku im Gjeorgjia, i cili e trashëgoi atë nga babai i saj. Është e pazakontë në atë që bën thirrje për stok pule. Mos e trokisni derisa ta keni provuar. Brumë rezultues është i butë dhe i zhdërvjellët. Mund të përdoret për mbushje pierogi të ëmbël ose të këndshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 vezë të mëdha
- 5 lugë salcë kosi
- 3 lugë vaj vegjetal
- 1 lugë çaji kripë
- 3/4 filxhan supë (pulë)
- 4 gota miell (me qëllim të përgjithshëm)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, kombinoni vezët, vajin e kremrave të krizës, kripën dhe supë pule derisa të përzihet mirë. Shto miellin dhe gatuaj me dorë ose në një mikser të qëndrojë derisa brumi të jetë i qetë. Përfundoni me plastike dhe le të pushoni së paku 10 minuta. Plotësoni me mbushjen tuaj të preferuar pierogi.
- Ndiqni këto hapa për kodrina, mbushje dhe gatimi pierogi .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 127 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 94 mg |
| sodium | 231 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |