Ky peshk i mbushur pjekur mund të bëhet me çdo fileto të hollë të peshkut. Sole dhe ngec janë zgjedhje të shkëlqyera, dhe tilapia mund të punojë gjithashtu. Peshku është pjekur në mënyrë unike në gota me kifle me mbushjen në qendër.
Mbushja është një kombinim i thërrime të freskëta bukë, urtë , dhe selino copëtuar. Shtojini disa mish të gaforreve, karkaleca të copëtuar ose kërpudha në mbushje nëse dëshironi, ose përzieni rreth 1/4 filxhan djathi të parmigjenës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 deri 2 paund fileto peshku (të hollë, të tilla si mbytje, vetëm, ose tilapia)
- kripë për shije (për peshk)
- 3 lugë qepë (copëtuar imët)
- 1/2 filxhan selino (copëtuar imët)
- 6 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- 1 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper
- 1 lugë çaji i urtë (gjethe e thatë, e copëtuar)
- 4 gota bukë (të thatë, të prera ose të shqyer në copa 1/4-inch)
- 6 lugë çaji gjalpi
- Garniturë: majdanoz i copëtuar
- Opsionale: pykë limoni
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Pritini peshqit në shirita.
- Lyej bujarisht një kanaçe kolafilesh.
- Përgatitni gota me kifle me shirita peshqish; sasi e vogël me kripë.
- Në një tigan të vogël, qepë saute dhe selino në gjalpë deri sa të butë tender. Kombinoje përzierjen me perime dhe gjalpë me 1 lugë çaji kripë, piper të zi terren, urtë dhe kube të bukës. Shtoni pak ujë të nxehtë nëse mbushja duket shumë e thatë.
- Lugë mbushje në secilën filxhan me filxhan të veshur me peshk.
- Vendosni pjesën e sipërme të çdo qendre mbushëse me rreth 1/2 lugë çaji gjalash pastaj spërkatni me majdanoz të copëtuar.
- Piqni në furrë të nxehtë për 30 minuta, ose derisa peshku të thehet lehtë me një pirun.
- Shërbyer me kroje limoni, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 280 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 115 mg |
| sodium | 586 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 21 g |