Ky Recetë e Shpejtë dhe Zesty Lemon Garlic Tilapia është përshtatur nga një nga Sam's Club. Duhen 10 minuta për t'u përgatitur dhe, përderisa bie për 8 minuta, pjesa tjetër e ushqimit vjen së bashku, duke e bërë kohën totale të kaluar në kuzhinë rreth gjysmë ore. Tilapia, vendas në Afrikë, tani po kultivohet në mënyrë komerciale në të gjithë botën, duke i bërë ato jashtëzakonisht të përballueshme, dhe peshku i tretë më popullor i kultivuar. Mishi me yndyrë të ulët është i fortë, i bardhë, i ëmbël dhe me gjobë, dhe i përshtatshëm për pjekje, pjekje, avullim dhe tigan, por jo aq shumë në grila në natyrë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë çaji erëza limon piper
- 1/2 lugë çaji piper i nxehtë ose i ëmbël hungarez
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji hudhër të grimcuar
- 1 lugë çaji qepë të grirë
- 1/2 lugë çaji kopër të thata ose borzilok
- 2 lugë vaj vaji
- 4 (4-ons) fileto tilapia, të shpëlara dhe të shtypura të thata
- 1 1/2 lugë
- lëng limoni
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 400 gradë. Në një tas të vogël, kombinoni erëzin e limonit piper, piper, kripë, hudhër, qepë, kopër , basil dhe vaj, nxitje deri në forma paste.
- Lyej lëng limoni mbi të dy anët e tilapia. Fërkoni paste ngjyrë në të dy anët e tilapia. Vendosni tilapia në një fletë cookie të ngjitur me pergamenë dhe piqni 7 deri në 8 minuta ose derisa të gatuani.
Burimi: Përshtatur nga një recetë nga Klubi i Samit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 220 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 68 mg |
| sodium | 119 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 23 g |