Kjo është një grumbull i madh për brinjët e derrit, por gjithashtu mund të përdoret edhe në viç. Mishi do të përfitojë nga fuqia e tenderimit të uthullit dhe do të marrë një shumë aromë të tërë nga bimët dhe erëzat.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan (120 ml) uji
- 1/2 filxhan (120 ml) uthull
- 3 lugë (45 ml) mustardë të verdhë
- 3 lugë (45 ml)
- vaj ulliri
- 1 lugë gjelle (15 ml) pluhur djegës
- 1 lugë gjelle (15 ml) pluhur hudhër
- 1 lugë çaji (5 ml) cayenne
Si ta Bëni
1. Mix të gjithë përbërësit së bashku.
2. Ruani në frigorifer për disa orë para se të përdorni. Ky leckë do të qëndrojë mirë për rreth 1 javë në frigorifer. Bëni përpara për të lejuar që flavors të përzier.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 59 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 96 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |