Ashtu si supë me kungull? Si supë me patate të ëmbla? Pse të mos i kombinoni të dyjat me këtë kungull Vegan super të thjeshtë pa soje dhe recetë me supë me patate të ëmbla!
Kungull dhe patate e ëmbël janë të zier në krye të furrës me verë të bardhë dhe trumzë të freskët në këtë patate të thjeshtë por të shijshme dhe ushqyese të ëmbël dhe supë me kungull. Kjo kungull dhe supë me patate të ëmbla është rënia e përsosur ose receta e supës së vjeshtës për vaktin tuaj vegjetarian ose vegan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 tbsp margarinë
- 1 qepë, të dyshuar
- 2 gjethe selino, diced
- 1 filxhan verë të bardhë
- 2 tbsp trumzë të freskët të copëtuar
- 1 1/2 £ kungull, peeled dhe copëtuar
- 3 patate të ëmbla, copëtuar
- 7 gota
- supë me perime
Si ta Bëni
- Në një tenxhere të madhe supë, ngrohini qepët dhe selino në margarinë për rreth 2 minuta. Ulja e ngrohjes në të ulët dhe shtoni verë. Lejo të ziej për pesë minuta.
- Shto përbërësit e mbetur dhe sjell në një zierje. Lejoni të gatuani për të paktën 30 minuta, ose derisa patatet e kungullit dhe të ëmbël të jenë të buta.
- Pure në një përpunues të ushqimit ose blender, nëse dëshirohet, ose, pure në konsistencën e dëshiruar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 175 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 903 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 6 g |