Kjo është një mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të ngrënë steaks të salmonit. Ju ruani aromën e madhe të salmonit, por gjithashtu merrni një aromë të butë, të tymosur nga dërrasa e djegur e drurit .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë (30 ml) vaj ulliri
- 2 lugë (30 ml) Diajon-style mustardë
- 2 lugë çaji (10 ml) piper i zi
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë deti
- 1 deri në 2 karafil hudhër, të grirë
- 4 vija me salmon
- 1 kedri i papërpunuar ose dërrasa druri alder i zhytur në ujë
Si ta Bëni
1. Ngrohni skarë për ngrohje mesatare.
2. Kombinoje vajin e ullirit , mustardën, hudrën, piperin e zi dhe kripën. Përhapeni në mënyrë të barabartë në të dy anët e bishtajave të salmonit. Vendi salmon steaks në një dërrasë që ka qenë njomje në ujë për të paktën 30 minuta. Vendi në skarë dhe kuzhinier mbi ngrohjen mesatare derisa të bëhet salmoni. Rreth 20 deri 30 minuta ose derisa temperatura e brendshme e peshkut arrin në mes 145 dhe 150 gradë.
3. Hiqeni salmon steaks nga vuaj dhe të shërbejë me anët tuaja të preferuara, si perime i pjekur në skarë ose i pjekur në pako për këtë gjellë.
4. Një gjë për t'u theksuar, salmon steaks nganjëherë përmbajnë disa eshtra në drejtim të qendrës. Tërhiqni këto me kujdes përpara se të gatuani ose kur jeni gati për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 766 |
| Fat i shëndoshë | 42 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 221 mg |
| sodium | 869 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 81 g |