Tilapia është një peshk i butë, i ëmbël-provë që është tërheqës për fëmijët. Për këtë recetë të tilapisë, peshku i tilapisë është i skuqur në pan, dhe pastaj shuhet në një salcë të gjelbër të limonit.
Shërbejeni këtë tilapia të skuqur me patate të skuqura ose patate të pjekura dhe sallatë spinaq .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- 2 vezë të mëdha
- 1/4 filxhan miell me qëllim
- 1/2 lugë çaji. kosher kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 4 (6 ounces) fileta tilapia
- 1/2 filxhan lëng limoni fllad-shtrydhur
- 1/2 filxhan lëng molle
- 2 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Nxehtësia e vajit të ullirit në një tigan të madh (14 inç) mbi nxehtësinë mesatare dhe të mesme.
- Vërvidhni vezët në një pjatë të cekët. Le menjane.
- Hidhini së bashku miellin, kripën, piperin dhe pluhurin e hudhërve. Përhapur në një shtresë të barabartë në një pjatë.
- Dip çdo fileto tilapia në vezë, pastaj përzierja e miellit, duke shkundur tepricën.
- Vendoseni në vaj ulliri të nxehtë. Pan-fryeni për 5-6 minuta. Flip, pastaj vazhdoni të gatuani derisa peshku të jetë i errët dhe të lehtë me një pirun.
- Hiqni peshkun në një pjatë. Shto lëng limoni dhe lëng molle në tigan. Llokoçisni për të kapur copat e ngjyrosura nga fundi i panit. Shtoni gjalpë.
- Kur gjalpi është i shkrirë, ktheu peshkun në tigan. Cook një tjetër 1-2 minuta, salcë spooning mbi peshk të pallto.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2248 |
| Fat i shëndoshë | 240 g |
| Fat i ngopur | 38 g |
| Fat i pangopur | 97 g |
| kolesteroli | 241 mg |
| sodium | 733 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 10 g |