Kur moti i dimrit swirls në, asgjë nuk mund të jetë cozier se një gotë toasty verë mulled. Verë e shurdhër , versioni i hardhisë së një verë të nxehtë klasike, është një festë tradicionale e pushimeve në shumë vende të Botës së Vjetër. I quajtur "Glögg" në vendet nordike dhe "Glühwein" në Gjermani, verërat e grumbulluara kanë ngrohur njerëzit për shekuj me radhë. Bëra në mënyrë tipike me verë të kuqe, verë është ëmbël, i ndezur dhe i nxehtë, duke ofruar një alternativë të lezetshme për kafene tradicionale, ciders dhe toddy's në mbledhjet e pushimeve ose vetëm në një natë të dimrit të ftohtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Një shishe (750 ml) verë të kuqe (sugjerime:
- Cabernet Sauvignon ,
- Zinfandel ,
- Merlot )
- Një portokall (peeled dhe feta, mbajnë zhvishem për të shtuar zest për shije në tenxhere gatim)
- 1/4 filxhan raki
- 8 deri në 10 karafil
- 1/3 filxhan mjaltë (ose sheqer)
- 3 shkopinj kanellë
- 1 tsp. të freskëta ose 2 tsp. xhenxhefil terren (allspice mund të zëvendësohet)
Si ta Bëni
- Për të bërë filxhanin e përsosur të verës së grirë, kombinoni të gjithë përbërësit në një tenxhere të madhe ose në një tenxhere të ngadaltë.
- Butësisht ngrohni përbërësit nga nxehtësia e ulët në të mesme (shmangni vlimin), për 20 deri në 25 minuta.
- Llokoçisni herë pas here për t'u siguruar se mjalti ose sheqeri janë tretur plotësisht. Kur vera është me avull dhe përbërësit janë të përzier mirë, është gati të shërbejë.
- Shkundni verën e grirë në kriklla (le të kaloni seasonings prapa) dhe gëzojnë!
- Gota 1/3 e mjaltit ose sheqerit bën një verë më të ëmbël, të ndjehen të lirë për të prerë mjaltë / sheqer poshtë për shije.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 204 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 4 mg |
| sodium | 12 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |