Ky sanduiç i klubit të Turqisë mund të bëhet me mish të shijshëm dhe do të jetë me të vërtetë mirë. Por prisni derisa ta bëni me turqinë tuaj të mbetur.
Ne dashuri vendosim disa salcë të bajamit të mbetur në sanduiç, por nëse nuk keni ndonjë, ndoshta ju keni disa nga gjërat e konservuara në pjesën e prapme të qilarit tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 feta bukë të bardhë
- 2 gjethe marule (romine, gjethe jeshile ose ajsberg)
- 2 feta
- domate të freskëta
- 4 shirita të kuq
- proshutë
- 3 deri 4 oz. Turqia e gatuar
- 2 tbsp. majonezë
- 2 tbsp.
- salcë e boronicës (opsionale)
Si ta Bëni
- Djeg tre feta bukë. Përhapni një anë të secilës fetë me mayo.
- Vendosni një gjethe marule, domate me feta, salcë opsionale boronicë dhe proshutë në një fetë. Vendosni një fetë të dytë mbi këto përbërës, me majë poshtë.
- Përhapeni këtë fetë të bukës me Mayo, dhe vendosni turqinë dhe një tjetër gjethe marule, pastaj të lartë me fetë e mbetur të bukës.
- Pritini sanduiçin në trekëndëshat diagonalisht dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 642 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 91 mg |
| sodium | 1,309 mg |
| karbohidratet | 56 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 33 g |