Vegan krem whipped nuk është krejt e njëjtë me versionin e qumështit, por kjo recetë e bën një zëvendësim mjaft të mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile
- butë tofu (mëndafshi)
- 1 lugë gjelle ekstrakt vanilje
- 1/4 filxhan sheqer
- 1/4 filxhan qumësht soje
Si ta Bëni
- Kombinoje tofu, vanilje dhe sheqer në një blender ose një përpunues të ushqimit dhe procesi deri sa të qetë.
- Me makinë në punë, shtoni gradualisht qumështin e sojeve përmes kapësit të ushqyesit.
- Ftoheni derisa të shërbeni. Ajo do të mbajë për një javë, por gjithashtu mund të ngrihet.
Ripublikuar me lejen e The Cookbook të mëshirshëm të gatuajve .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 22 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |