Kërpudhat morel janë të shijshme dhe kjo salcë do të japë një nxitje të mirë për steaks grirë, bërxolla, dhe roasts. Ky recetë thërret për morel të thata, megjithatë, nëse ju keni qasje në morele të freskëta me cilësi të mirë, atëherë përdorni këtë së bashku me një supë kërpudha për recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 20 kërpudha të thata
- 1 1/2 gota / 360 ml ujë të nxehtë
- 1/4 filxhan / 60 ml verë të kuqe të thatë
- 1 shall të vogla, copëtuar imët
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 2 lugë / 30 ml salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji kripë deti
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml trumzë të freskët
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml piper i zi freskët i freskët
- 1/4 lugë çaji / 1.25 ml karafil pluhur
Si ta Bëni
Vendi tharë kërpudha morel në një tas të madh. Hidhi 1 1/2 gota / 360 ml ujë të nxehtë mbi kërpudha. Cover tas dhe le të ulen për 15-20 minuta. Hiqni kërpudhat nga tasja rezervuar të lëngshme. Pat thatë me peshqir letre dhe vendosni mënjanë. Tërheq lëng për të hequr papastërtitë. Bëni këtë dy herë nëse është e nevojshme. Kjo supë e kërpudhave do të jetë baza e salcës suaj. Rezervoni 1 filxhan / 240 ml të supë me kërpudha.
Ngroheni vaj ulliri në tigan dhe shtoni shallots copëtuar.
Gatuani për 2-3 minuta në nxehtësi të mesme. Shto kërpudha dhe salcë Worcestershire, verë, kripë dhe piper i zi. Gatuaj për 2 minuta, Ngadalë shtoni 1/4 filxhan supë me kërpudha në kërpudha duke i dhënë kohë për të gatuar poshtë. Shto karafil dhe trumzë në fund të kohës së gatimit. Sapo të gatuar dhe salcë është reduktuar, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 198 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1.753 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 13 g |