Shijet e basileve e bëjnë këtë brumë të shijshme të pishave, të cilat mund të bëhen në një makinë për bukë në ciklin e brumit, ose mund të gatuhet me dorë. Kjo brumë pica është e mirë me çdo gjë që ju zgjidhni për toppings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2/3 filxhan uji (i vakët)
- 2 lugë vaj ulliri
- 2 gota miell me qëllim
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji sheqer
- 1 lugë çaji basil (fletë e tharë)
- 1 lugë çaji maja (e thatë aktive)
Si ta Bëni
Vendosni të gjithë përbërësit në makinën e bukës në rendin e rekomanduar nga prodhuesi i makinës suaj të bukës. Zgjidhni ciklin e brumit.
Kthejeni brumin nga makina e bukës. Rrëshqisni për të përshtatur pizza pan. Mbulo lehtë me përfundimin e plastikës dhe le të pushoni për 10 minuta. Top me salcë pica dhe toppings e zgjedhjes suaj.
Piqni në një furrë 400 ° për 15 deri në 20 minuta, derisa kore të butë.
Për të bërë me dorë: Ngroheni ujin në rreth 100 deri në 110 °.
Shkrini maja në ujë me sheqer. Kombinoje përzierjen e majave me përbërësit e mbetur në një tas derisa brumi të jetë i kombinuar mirë; kthehet në një sipërfaqe të floured dhe gatuaj deri qetë dhe elastike, 8 deri në 10 minuta. Grease dhe të vënë në një tas; mbuluar me një peshqir dhe le të rritet në një vend të ngrohtë për rreth 1 orë, deri në dyfishuar. Dal nga tas dhe vazhdoni si më sipër.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Pizza e thjeshtë dhe e thatë e derdhur
Birra dhe Basil Pica Recipe brumë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 86 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 178 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |