Ky recetë për dumplings patate çeke ose bramborove knedliky ze studenych brambor është bërë me patate të ftohta, të pangopura. Ka varietetet e bëra me patate të papërpunuara dhe disa me patate të nxehtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota pure patate (ftohur, i papjekur, rreth 2 russet të mëdha)
- 2 vezë të mëdha (rrahur)
- 1 lugë çaji kripë
- 1 deri në 1 1/2 filxhanë miell me qëllim (ose më shumë, sipas nevojës)
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 4 lugë
- breadcrumbs (gjobë, e thatë)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, kombinoni tërësisht pure patate, vezë dhe kripë. Shtoni miell të mjaftueshëm për të formuar një brumë të fortë. Do të jetë pak ngjitëse.
- Vendi një tigan të madh të ujit për të valoj. Ndërkohë, me duart e mbushura, formoni brumin në topa 1/2 inç. Cook 10 dumplings në një kohë duke rënë në ujë të valë. Kthejeni ujin në një vlim dhe valoj butësisht për rreth 12 minuta ose derisa dumplings të rritet në sipërfaqe dhe test bërë kur tërhiqen me dy forks. Drain në një cep ose në një peshqir kuzhine të pastër.
- Ndërkohë, në një tigan të mesëm, kombinoni gjalpë me thërrimet e bukës dhe kuzhinier deri në ngjyrë kafe të artë dhe të freskët. Roll dumplings në këtë përzierje dhe të shërbejë menjëherë.
Shënim: Në vend të veshjes së dumplings në breadcrumbs buttered, ata mund të vendosen në një tigan pjekje dhe xham me drippings mish nga një derri, mish lope, qengji ose rosto viçi, ose pule i pjekur .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 251 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 171 mg |
| sodium | 332 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |