Ky recetë për specat e ëmbla të mbushura me djathë është e mbushur me djathin e saj dhe bën një ushqim të shijshëm të mishit pa ushqim ose pjatë anësore. Europianët lindorë në të gjithë bordin pëlqejnë specat e të gjitha llojeve. Nga specat e banane në specat e hungarezëve të dylli deri në specat e ëmbla të zile, ato përfaqësohen në pjata në çdo kuzhinë. Peppers shumëngjyrësh duken bukur në pjatë, por speca jeshile do të bëjë. Dhe, nëse kujdeseni për një zip të vogël, përdorni një piper të nxehtë. Ato mund të shërbejnë ashtu siç është ose me një salcë domatesh siç bëhet në Kroaci.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 speca të mëdhenj zile (të ëmbël, të mbjella, pith hequr dhe të lartë të rezervuara)
- 1 djathë paund (herbed)
- 1/2 djathë filxhan (Parmesan ose Romano, i integruar)
- 2 vezë të mëdha (rrahur)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper
- 1 lugë gjelle vaj
Si ta Bëni
- Shënim: Blerja e djathit të saj mund të jetë paksa e shtrenjtë, kështu që një alternativë është që të bëni tuajin duke përdorur mbushjen nga kjo recetë hungareze të mbushur me djathë të djathit .
- Furrë ngrohjes në 350 gradë. Në një tas të mesëm, përzieni së bashku djathin e saj, djathin e parmesanës, vezët, kripën dhe piper deri në dritë dhe me gëzof.
- Rreshtoni një tigan me petë dhe me shtresë të lehtë me llak gatim. Plotësoni specat dhe zëvendësoni majat e rezervuara. Vendoseni në pjekje të përgatitur, lani lehtë me vaj dhe piqni 45 minuta ose derisa specat janë të tenderit dhe djathi është zgjeruar dhe është i artë. Këto speca mbushen mirë dhe mund të ngrihen pas pjekjes dhe ftohjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 347 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 242 mg |
| sodium | 186 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 22 g |