Pule e thjeshtë dhe e shijshme e pjekur është një tipar i rregullt për shumë familje në tryezën e darkës së Shabbos të së premtes.
Ju mund ta ndryshoni atë duke përdorur perime të ndryshme çdo javë. Dhe mund të përdorni copa të tërë ose para-prerë të pulave, në varësi të asaj që është në shitje në sportelet e mishit.
Qëllimi është të kesh një pjekje të mirë pjekjeje që vulos në lëngje dhe shije. Ky recetë e pulës është aq e lehtë për t'u përgatitur, të shëndetshëm, me lagështi dhe aromë, mysafirët tuaj do të kërkojnë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 (3 1/2-pound / 1.5-k) pulë e tërë (ose shuma ekuivalente e copave të pulave)
- 1/4 filxhan vaj (ulliri)
- 2 lugë çaji
- spec i kuq
- 2 lugë çaji
- pluhur hudhër
- 2 lugë çaji pluhur qepë
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren i freskët
- 1 qepë e madhe (prerë në tetë)
- 2 karota të mëdha (të prera dhe të prera në copa të mëdha)
- 2 medium kungull i njomë (prerë në copa të mëdha)
- 8 karafil hudhër (majtas tërë)
Si ta Bëni
- Vendi pulë në një tigan pjekjeje.
- Në një tas të vogël, përzihet vaj, paprikë, pluhur hudhër, pluhur qepë, kripë dhe piper. Fërkojeni pulën. Mbuloni dhe ftohuni për të paktën një orë ose brenda natës.
- Furrë ngrohëse në 375 F / 190 C.
- Shpërndani perimet rreth pulës, duke fërkuar perimet dhe pulën me marinadën.
- Rrjedhin pulën, të mbuluar, për 1 orë. Zbuloni dhe kuzhinierni për një tjetër 20 deri në 30 minuta, derisa puçi të jetë i thekur në krye dhe të gatuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 688 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 221 mg |
| sodium | 231 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 73 g |