Ky recetë për mbushjen e strudelit të mollës përdor mollë të freskëta, por mbushja me byrek me ngjyrë të ngrirë ose të konservuar mund të përdoret për efekt të mirë nëse hidhet me miell ose tapiokë. Ky recetë e brumit të brumit është e përkryer për këtë mbushje.
Ky është një projekt i madh për fëmijët ose miqtë e rritur pas marrjes së mollëve në një pemishte. Ata mund të zhvishem dhe ju mund të zgjasni brumin, që keni bërë një ditë më parë. Gjithkush mund të ndihmojë të rrokulliset, piqem dhe ha!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 10 mollë të mëdha (Granny Smith, i mbuluar me qime, i prerë dhe i hollë)
- 2 gota sheqer (ose për shije)
- 1/2 lugë çaji kripë
- Opsionale: 1 lugë kanelle kanellë
- 1/2 pound / 2 shkopinj gjalpë (shkrirë)
- 1 spërkatje me lëng limoni
Si ta Bëni
- Mix së bashku të gjithë përbërësit.
- Frigorifer, nëse nuk përdorni menjëherë, por le të arrijë në temperaturën e dhomës para mbushjes së brumit të strudelit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 277 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |