Sarma bullgare është një ofertë kryesore e bërë me qengjin e copëtuar ose mëlçinë dhe orizin e viçit, në krye me një krem karamel të shijshëm të njohur si zalivka .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qengji paund ose mëlçi i viçit, i larë, i shkurtohet dhe i copëtuar
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 bunches qepë të gjelbra të copëtuara
- 1/2 filxhan oriz të bardhë gjatë kokërr, shpëlarë
- 2 gota të qengjit të nxehtë ose të aksioneve të mishit
- 1 lugë gjelle nenexhik të copëtuar të freskët
- 2 vezë të mëdha, rrahur
- 1 filxhan kos të thjeshtë
Si ta Bëni
- Në një furrë të madhe holandeze , mëlçisë sauté në gjalpë. Kur është gati, shtoni qepë dhe hani disa minuta. Shto oriz drenazhuar dhe sauté, Veshje me yndyrë.
- Shtojini stokut të nxehtë, kripës dhe piperit në shije dhe nenexhik. Sillni një çiban, mbuloni dhe zierni 20 minuta.
- Furrë ngrohjes në 350 gradë. Transferimi në një pan të pjekur 9 inç nga 13 inç. Kombino vezë me kos për të bërë krem karamell ( zalivka ) dhe përhapet mbi përzierjen e mëlçisë-oriz. Piqem 10-15 minuta ose derisa kremrati është ngjyrë kafe e artë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 515 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 280 mg |
| sodium | 172 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 38 g |