Cilësia e çdo çokollate të nxehtë është përcaktuar nga cilësia e çokollatës që përdorni në recetë. Për recetë me çokollatë të nxehtë, përdorni çokollatë pa cilësi të qumështit (rreth 70% ose më e lartë) me cilësi të lartë.
Shënim: Ky recetë është i përshtatshëm për dietat pa vegla, vegan, vegjetarian, pa vezë, pa gluten, lactose -free dhe dietat e grurit, por si me çdo recetë të destinuar për personat me alergji ose kufizime dietike, sigurohuni që lexoni me kujdes të gjitha etiketat ushqyese për të siguruar që nuk ka përbërës të fshehur të qumështit (ose alergeneve të tjerë, nëse këto vlejnë për ju).
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan me ujë
- 4 ounces çokollatë e errët pa qumësht
- 1/3 filxhan sheqer të bardhë organik
- 3 gota sojë pa sheqer, një varietet i preferuar në frigorifer
- ½ t. vanilje
Si ta Bëni
- Në një tigan të vogël mbi nxehtësinë e ulët, futni së bashku ujin dhe çokollatën, nxitje herë pas here derisa çokollata të shkrihet dhe përzierja është e qëndrueshme.
- Shtoni sheqerin, duke nxitur mirë që të shpërndaheni.
- Ngrini nxehtësinë në mes, duke sjellë lëngun vetëm nën pikën e vlimit, duke nxitur vazhdimisht, për rreth 2 minuta.
- Gradualisht shtoni soymilk dhe vanilje, nxitje mirë deri në inkorporuar. Cook deri temperaturën e dëshiruar dhe qëndrueshmëri.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 312 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 74 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 5 g |