Sillni një shije Tex-Mex në tryezën tuaj me këto fasule meksikane, të shtuara me domate, hudhër dhe pluhur djegës, së bashku me proshutë dhe mishrat meksikane. Për një pjatë anësore në taco të martën ose një vakt i frymëzuar nga meksikan, këto fasule mund të pastrohen pjesërisht për një alternativë të ulët yndyrë në fasulet e refried.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pound beans feta (
- thithur brenda natës pastaj simmered deri tenderit)
- 4 gota ujë të ftohtë
- 1 filxhan qepë (copëtuar ashpër)
- 1 14,5 ons mund të domate
- 2 karafil hudhër (grirë)
- 2 teaspoons pluhur djegës
- 2 lugë çaji qimnon terren
- 2 lugë çaji kripë
- Opsionale: 1/4 lugë çaji terren cayenne piper
- Opsionale: 1/4 paund
- derri i kripës (ose proshutë, copëtuar)
Si ta Bëni
- Vendosini të gjithë përbërësit në shtrat.
- Cover dhe kuzhinier në të lartë për 2 orë, pastaj të ulët për 5-7 orë.
Nëse preferoni, këto fasule mund të shërbejnë si fasule të freskëta - vetëm pjesërisht para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 231 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 680 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 10 g |
| proteinë | 15 g |