Sherry Cobbler raportohet të ketë qenë pija më popullore në Amerikë rreth vitit 1888 (sipas David Wondrich's Imbibe! ). Ajo ishte gjithashtu një hit tjetër në botë dhe pjellë një numër të cobblers verë të ngjashme të bëra me një shumëllojshmëri të verërave të kohës që janë për pjesën më të madhe të zhdukur sot. Stili i kalldrëm i koktejeve mund të bëhet me çdo bazë - zakonisht shishe ose uiski përdoren në vend të sheriatit. Çelësat e çdo kallamari janë grimcuar akull, sheqer, dhe një pirg të frutave të freskëta për garniturë.
Ka dy lloje sheri : Fino dhe Oloroso. Fino është më i thatë dhe me këtë, do të bënte mirë me sasinë e shurupit të thjeshtë të sugjeruar më poshtë. Për Olorosin pak më të pasur, rekomandohet të përdoret gjysma e asaj shume.
Shënim: Recetat origjinale të kallamishteve përdorin 1 lugë gjelle sheqer të papërpunuar, zakonisht tretur në ujë para se të përzihet për të shmangur granula në pije. Për të shmangur këtë, thjesht përdorni shurup të thjeshtë në recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 ounces Sherry
- 1/2 ons
- shurup i thjeshtë
- 3 feta portokalli
- Garnishes: manaferrat e freskëta, sezonale
Si ta Bëni
- Vendi sherry, portokalli dhe shurup në një shaker koktej mbushur me akull grimcuar .
- Shkundni mirë .
- Hidhni (pa shtrënguar) në një gotë të gjatë.
- Garnizoni me një grumbull manaferash të freskëta dhe shërbejeni me një kashtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 153 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 11 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |