Kjo salcë nuk është saktësisht e lehtë, por është e drejtë për një mburrje. Një salcë e bardhë është e mbushur me shije me proshutë dhe qepë, i shërbyer qetë e butë. Mirë për perime të tilla si asparagus dhe lakër brukseli.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 shallot
- 4 ounces
- Proshutë gjermane Speck
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë gjelle miell
- 1 filxhan qumësht
- 1 filxhan krem fshikëz ose krem të rëndë
- Kripë për shije
- Piper për shije
- Garniturë: Bacon (gatuar, i copëtuar)
Si ta Bëni
- Hidhni shaminë në presjen e proshutës në zare të vogla. Shkrihet gjalpë në një tigan dhe saute shami dhe proshutë deri në qelq. Hiqni drippings deri në 2 deri 3 lugë.
- Sasi e miellit mbi onions dhe proshutë. Llokoçis dhe gatuaj për një minutë. Shtoni qumështin dhe kremin, nxitjen për përzierje. Keep nxitje dhe të sjellë një çiban. Ziej për 15 minuta.
- Kaloni salcionin përmes një sitë. Sezoni për shije me kripë dhe piper të freskët.
- Shërbyer të ngrohtë mbi perime me proshutë të freskët, të copëtuar si një garniturë.
Për më shumë se si të gatuash asparagus të bardhë ose "Spargel", shikoni këto udhëzime.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 402 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 57 mg |
| sodium | 981 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 18 g |