Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 (16-ons) kanaçe derri dhe fasule, drenazhuar
- 1/2 filxhan përgatitur Barbecue salcë
- 1 medium
- qepë e ëmbël , copëtuar
- 2 Red Delicious
- mollë , peeled, cored, dhe copëtuar
- 1/4 filxhan të verdhë të përgatitur
- mustardë
- 6 feta qendra e mprehtë e prerë e hollë
- proshutë , e prerë në copa prej 1 inç
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 375 gradë F.
Kombino fasulet, salc Barbecue, qepë, mollë dhe mustardë. Hidheni në një gjellë të pjekjes në gotë. Top me copa proshutë.
Piqni për 45 minuta. Hiq nga furra dhe nxisni copa proshutash. Kthehuni në furrë dhe piqni një shtesë prej 30 minutash. Le të pushoni 15 minuta para se të shërbeni.
Bëni këtë gjellë paraprakisht, nëse dëshironi. Ngroheni në një furrë 350 F rreth 30 minuta derisa të nxeheni. Receta mund të dyfishohet, por përshtatni kohën e pjekjes lart në përputhje me rrethanat.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 434 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 216 mg |
| karbohidratet | 80 g |
| Fibër diete | 23 g |
| proteinë | 26 g |