Ky salcë e thjeshtë e domates është një mënyrë e shijshme për të përdorur domate të freskëta të kopshtit. Salcë është i kalitur me një bazë të vogël të freskët dhe me vaj ulliri së bashku me hudhër.
Nëse nuk ju pëlqen shijen e hudhërve të papjekur, e silleni për një minutë ose dy në vaj ulliri. Le të ftohtë dhe shtoni atë në salcë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 deri në 1 1/2 £ domate të pjekura (rreth 3 domate të mëdha)
- 2 hudhër
- karafil, peeled dhe grirë
- 3 lugë
- vaj ulliri
- 1/4 copë basil të freskët të copëtuar
- 1/2 lugë çaji kripë (ose për shije)
- Dash piper i zi (për shije)
- 1 spageti paund
Si ta Bëni
- Nëse dëshironi, lyejeni domate; hiqni farat, lyejnë lëngun në një tas. Ruani lëngun dhe hidhni farat.
- Në një përpunues të ushqimit, kombinoni hudhër, domate me lëng, 3 lugë vaj ulliri dhe basil. Pulsi shpejt për të prerë përafërsisht. Pulsi më shumë për një salcë të duhur, nëse dëshironi.
- Kaloni në një tas, shtoni kripë dhe piper dhe le të qëndrojë për marinoj për rreth 20 minuta.
- Gatuaj makarona në ujë të valë të kripur duke ndjekur drejtimet e paketimit derisa të butë, të thahet dhe të hidhet nxehtë me salcën e marinuar të marinuar.
- Nëse kërkohet spageti më i nxehtë, ngroheni salcën vetëm deri në nxehtësi në stovetop ose në mikrovalë.
- Shërbyer menjëherë me djathë parmigiane.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Suxhuk dhe Patëllxhan Salcë për Makarona
Recetë Spaghetti prevede me mish të gjelbër Ground
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 241 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 209 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 10 g |