Ky salcë e trashë, e pasur, e gjelbër e ullirit është e madhe në zarzavate pak të hidhura të tilla si radicchio dhe endive. Bëni që sallata e dimrit të ndriçojë me një pluhur të rëndë të djathit parmezor të integruar të imët.
Ky salcë gjithashtu mund të dyfishohet si një pije e shpejtë dhe e shijshme e qumështit për crudités ose për t'u përhapur në crackers ose bukë për hors d'œuvres shpejtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 18 ullinj të mesëm (jeshile)
- 1 hudhër karafil
- 2 lugë
- vaj ulliri (ekstra virgjër)
- 2 lugë lëng limoni ose uthull (verë e bardhë ose uthull sheri janë zgjedhje të mira)
- 1 kripë dash (kripë e detit të mirë, për shije)
- 1 dash piper i zi (i freskët, i shijshëm)
Si ta Bëni
- Nëse ata nuk janë vuri përballë, hidhni ullinjtë .
- Hidhni ullinjtë dhe hudhrat në një pasta, copë në një llaç dhe murtajë, ose pulsoni në një blender.
- Shake ose përzierje në vaj dhe lëng limoni ose uthull. Shtoni kripë dhe piper në shije. (Ju gjithashtu mund ta bëni këtë në një blender nëse dëshironi.) Përdorni menjëherë veshjen ose mbuloni dhe qetësoni deri në një javë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 228 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 121 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |