Shervanët e copëtuar dhe uthullat e sheriës japin një goditje të vërtetë aromë në këtë salcë sallate të lehtë të vinaigrette-style. Keni vështirësi për gjetjen e uthullit të sheriatit? Përpiquni me një uthull me cilësi të mirë të verës së kuqe, ose, për një aromë më të butë, përdorni uthull të mushtit.
Ky salcë punon mirë në një shumëllojshmëri të gjerë të sallateve . Është gjithashtu një përshtatje e madhe kur domatet janë pjesë e fotografisë së sallatës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1
- lloj qepe
- 1 lugë gjelle uthull sheri (uthull verë të kuqe punon gjithashtu)
- 1/2 lugë çaji kripë e detit të mirë
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
- 1/4 lugë çaji mustardë terren
- 3 lugë gjelle
- vaj ulliri ekstra i virgjer
Si ta Bëni
- Pastrojeni dhe hudhni shaminë dhe vendosni në një tas të vogël, një kavanoz, ose, nëse jeni duke e bërë sallatë menjëherë, në fund të një tas të madh sallatë. (Nëse nuk jeni duke kërkuar për një aromë shumë të fortë të skedarit, mund të shpëleni shervanin e copëtuar, t'i shpërndani ato në një shtresë letre dhe të pastroni ato para se t'i shtoni në salcë.)
- Shtoni uthull, kripë, piper dhe mustardë. Shkundni (ose shkundni jar) për të kombinuar. Le të ulen të paktën 10 minuta (kjo lejon uthull të përziej shijet më efektive).
- Shkundni në vaj ulliri. Përdorni salcun në të njëjtën ditë, ose mbuloni dhe shkrini atë deri në një javë. Sigurohuni që të lini veshjen të kaloni në temperaturën e dhomës para se të përdorni kështu që vaji të kthehet në një gjendje fluide (askush nuk dëshiron pjesë të ftohta të vajit të ullirit në sallatë).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 93 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 295 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |