Kjo salcë sallatë e butë është një përzierje e shijshme e salçit me uthull dhe seasonings. Ndjehen të lirë për të shtuar disa chives freskët copëtuar, një kopër pak kopër ose basil për ngjyrë shtesë dhe shije.
Kjo është një salcë e thjeshtë, por një e mirë për një sallatë bazë të hedhur ose një sallatë të shëndoshë me viç ose pulë. Mund ta provoni edhe me një sallatë të thjeshtë të pulës ose biftekës.
Receta bën rreth 1/2 filxhan salcë salcë dhe është lehtësisht e dyfishuar ose trefishuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 lugë çaji kripë
- dash piper i bardhë
- 1/4 lugë çaji piper i kuq
- 1/4 lugë çaji sheqer
- 1/8 lugë çaji hudhër pluhur
- 3 lugë vaj vegjetal
- 1 lugë gjelle uthull ose uthull të bardhë verë
- 1/4 filxhan krem kosi
Si ta Bëni
- Hidhini së bashku kripën, piperin, paprikën, sheqerin, pluhurin e hudhër, vajin dhe uthull derisa sheqeri të shpërbëhet.
- Shtoni krem kosi dhe lëvizni përzierjen me gjallëri për të kombinuar. Mbuloni dhe ftohuni deri në kohën e shërbimit.
Bën rreth 1/2 gota salcë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 125 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |