Kjo sallatë patate është bërë me patate të artë Yukon dhe mustardë gruri, së bashku me qepë të copëtuar dhe vezë. Kjo është një zgjedhje e shkëlqyer në qoftë se ju jeni duke kërkuar për një cookout mirë- shijues ose sallatë piknik patate .
Përdorni një mustardë kokrrizore me cilësi të mirë ose një mustardë të preferuar gustator.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë çaji kripë
- 2 paund
- Patate ari Yukon (larë dhe prerë në kube nga 1 deri në 1 inç)
- 1/2 filxhan selino (diced)
- 4
- vezë të gatuar fort (copëtuar)
- 1/4 copë qepë të copëtuar imët (opsionale)
- Për salcë:
- 1 filxhan majonezë
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 deri në 2 lugë mustardë gruri
- 2 lugë çaji kopër shijon
Si ta Bëni
- Vendosni patate të kubuara në një tigan të mesëm dhe mbuloni me ujë. Shto 1 lugë çaji kripë dhe çlirojeni mbi nxehtësi të lartë.
- Mbuloni, pakësoni nxehtësinë në mes dhe vazhdoni të zieni për rreth 12 deri në 15 minuta derisa patatet të jenë me forcë. Drain dhe cool plotësisht.
- Në një tas të madh kombinohen patatet e ftohur me selino, vezët e copëtuar dhe qepët.
- Kombinoje 3/4 filxhan majonezë, 1/2 lugë çaji kripë, 1 lugë gjelle mustardë, kopër shijon, dhe piper.
- Llokoçis butësisht përzierjen e majonezës në përzierjen e patates. Shtoni më shumë majonezë dhe mustardë të mbetur, sipas nevojës për aromë dhe cilësi.
- Chill deri në kohën e shërbimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 699 |
| Fat i shëndoshë | 49 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 289 mg |
| sodium | 483 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 50 g |