Kjo është një salcë flavorful makarona, e përkryer për një drekë të përditshme me supë, ose shërbejnë atë si një pjatë anësore në cookout tuaj të ardhshëm.
Bëni këtë sallatë me makarona cavatappi, makarona, rotini, ose forma të ngjashme makarona.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces cavatappi, makarona, apo makarona rotini
- 1 mund (6 deri në 7 ounces) ton, tharë dhe drenazhuar
- 3 lugë qepë të kuq të imët
- 2 karafil hudher, pure dhe finely grirë
- 1/4 filxhan piper i kuq i copëtuar imët
- 3 lugë copë copë të freskëta kopër
- 4 lugë çaji lëng limoni
- 3/4 deri në 1 filxhan majonezë
- 3 lugë salcë kosi
- 1/2 deri në 1 filxhan domate të rrushit të rrushit
- Kripë dhe piper i zi terren, për shije
Si ta Bëni
- Gatuaj makaronat në ujë të valë të kripur në vijim të drejtimeve të paketimit; thahet, pihet, dhe mënjanohet.
- Në një tas të madh, kombinoni tonin, qepë të imët, hudhër të copëtuar, piper zile, kopër dhe lëng limoni.
- Në një tas apo kupë të vogël kombinoni 3/4 filxhan majonezë dhe 3 lugë salcë kosi.
- Vendoseni makaronat në tas me perimet dhe hidhni me përzierjen e majonezës. Shto më shumë majonezë, sipas nevojës.
- Shto domate feta dhe përziej butësisht. Shijoni dhe shtoni kripë dhe piper, sipas dëshirës.
Këshilla të ekspertëve
Për cookouts dhe pikniqe, sigurohuni që të ndiqni rregullin 2 orësh. Ushqimi duhet të hahet brenda 2 orëve nga koha kur nxirret jashtë frigoriferit ose frigoriferit. Nëse temperatura është 90 F ose më lart, është 1 orë.
Nëse makarona është ende e ngrohtë kur ju vishni sallatë ajo do të thithë më shumë salcë.
Më shumë Recipes
Sallatë makarona me pule dhe spinaq
Sallatë makarona me bizele dhe proshutë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 694 |
| Fat i shëndoshë | 41 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 45 mg |
| sodium | 491 mg |
| karbohidratet | 58 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 22 g |