Një kore Boboli, disa salmon të konservuar, dhe disa përbërës shtesë bëjnë një pizza të shijshme dhe të ndryshme. që është gati për rreth 20 minuta, filloni të përfundoni. Ju mund të përdorni bukë focaccia në vend të kores Boboli, ose të pjekni vetë pica tuaj pica, ose nga e para, ose përdorni brumë të ngrirë pica ose një produkt frigorifer.
Për një version elegant të këtij recetë, hiqni piperin e kuq dhe qepët e gjelbër dhe përdorni salmon të tymosur. Ju mund të përdorni kopër të freskët në vend të tharë nëse dëshironi, ose të provoni një barishte të tjera, të tilla si trumzë apo edhe pak rozmarinë. Ose mund ta bësh me ton të konservuar. Kjo recetë është e gjithanshme!
Ju mund të dyfishoni ose trefishoni këtë recetë lehtë; thjesht përdorni më shumë pica.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pjekje Boboli® pica
- 1 (3 ons) paketë krem krem, zbutur
- 1/4 filxhan krem kosi
- 1 (7 unce)
- mund të salmon , drenazhuar, kockat dhe lëkurën e hequr ose 1 filxhan salmon i tymosur
- 1 piper i zi i kuq, copëtuar
- 4 qepë të gjelbra, copëtuar
- 1-1 / 2 gota copëtuar Monterey Jack ose Havarti djathë
- 1/2 lugë çaji të thata farë e keqe
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 400 gradë F. Vendosni copën Boboli në një fletë pjekjeje të papërpunuar.
Në një tas të vogël, kombinoni djathin e zbutur krem dhe salcën kosi dhe përzierje me një lugë derisa të qetë. Përhapeni këtë përzierje në mënyrë të barabartë mbi kores.
Top me salmon, speca bells kuqe, qepë gjelbër, djathë, dhe kopër farë e keqe, rregullimin e përbërësit në mënyrë të barabartë mbi pica. Piqni në 400 gradë F për 11 deri në 14 minuta ose derisa djathi është i shkrirë dhe pica është e nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 339 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 102 mg |
| sodium | 273 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 26 g |