Ky është një recetë e thjeshtë për turqinë. Një kombinim i gjeldeti me diced turshi me seasonings, xhenxhefil, dhe pineapple grimcuar bëjnë një gjellë çuditërisht të shijshme, dhe një mënyrë e shkëlqyer për të rregulluar gjeldeti i mbetur.
Shërbyer këtë gjellë të shijshme mbi orizin e nxehtë të gatuar për një vakt të shijshëm familjar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë
- pluhur kerri
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 1 1/2 gota qepë (copëtuar)
- 2 lugë miell miell
- 1/2 lugë çaji terren
- xhenxhefil
- 2 gota supë pule
- 1 (8 deri 9 ounces) mund pineapple (grimcuar, undrained)
- 3 gota gjeldeti (gatuar, diced)
- 2 lugë
- lëng limoni
- 2 gota oriz (të nxehtë, të gatuar)
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, ngrohni pluhur curry në gjalpë, nxitje, për 2 minuta.
- Llokoçis në qepë; vazhdoni të gatuani, duke nxitur shpesh, derisa qepët të zbuten.
- Përzihet në miell dhe xhenxhefil; shtoni supë pule dhe pineapple. Nxehtësia në vlim; zierje, zbuluar, 5 minuta.
- Llokoçis në gjeldeti. Mbulo dhe ziej për 10 minuta më gjatë, ose deri sa të nxehet.
- Llokoçis në lëng limoni.
- Shërbyer me oriz të nxehtë të gatuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1521 |
| Fat i shëndoshë | 51 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 483 mg |
| sodium | 1,463 mg |
| karbohidratet | 109 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 147 g |