Mint-koriandër chutney është një bazë dhe lehtë për ta bërë piper i cili është i përsosur për të përdorur si një salcë zhytjeje me cutlets dhe samosas ose për të shërbyer me enët kryesore të kursit si biryani . Hidhni së bashku dhe blini disa përbërës të thjeshtë - duke përfshirë nenexhik, koriandër, hudhër dhe chilies - dhe në 15 minuta ju do të keni një piper të shijshëm për t'u përdorur me shumë enët indiane - si sanduiçe veggie të mishit të kokrrave.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 bunch
- nenexhik (rreth 3.5 ounces / 100 gram)
- 1 bunch koriandër (rreth 3.5 ounces / 100 gram)
- 5 karafil hudher
- 1 copë xhenxhefil 1 inç
- 2 chilies gjelbër
- 1 lugë çaji sheqer
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 teaspoons lëng gëlqereje
Si ta Bëni
- Pritini rrënjët jashtë koriandrit, si dhe çdo gjeth të trashë nga nenexhik dhe hidhni. Tani duhet të keni koriandër dhe nenexhik të mjaftueshëm për të mbushur lirshëm 1 1/2 deri në 2 gota me secilën.
- Hiq hudhër dhe xhenxhefil dhe hiqni gjeth nga chilies gjelbër.
- Lani të gjitha këto përbërës tërësisht.
- Shkrini përbërësit - duke përfshirë kripën, të cilën ju mund të shtoni më vonë për t'iu përshtatur shijes tuaj - në një paste të butë në një procesor të ushqimit.
- Chill dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 84 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 78 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |