Tradicionalisht, njerëzit koreanë hanë oriz, disa pjata anësore dhe një tas me supë ose merak për mëngjes. Tani njerëzit në Kore nganjëherë hanë drithëra, pasta apo sanduiçe vezësh për mëngjes , të ngjashëm me njerëzit në Perëndim. Ky sanduiç Korean i mëngjesit, i shitur nga shitësit e rrugëve në qytete, zakonisht quhet tost-u (dolli) ose gaeran tost-u ( toast veze). Nuk është ndryshe nga një sanduiç vezësh amerikan, por shtimi i lakrës dhe një pluhur i ëmbël i sheqerit kafe janë shtesa të shijshme koreane. Është gatim Korean i bashkimit në nivelin e rrugës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 copa bukë të bardhë
- 1 gjalpë tbsp
- 2 vezë
- 2 Tbsp lakër copëtuar
- 1 Tbsp karrota copëtuar
- 1 Tbsp onions copëtuar
- 1 Tbsp sheqer kafe
- 1 Tbsp ketchup
Si ta Bëni
- Në pjekje të pjekur ose në pjata pirun të dy anët e bukës mbi ngrohjen mesatare duke përdorur pothuajse të gjithë gjalpin.
- Hiqeni bukën dhe vendosni mënjanë.
- Në një tas, vezë lëvizje dhe përzierje me lakër, karrota dhe qepë.
- Fry përzierje vezë në gjalpë mbetur në të njëjtën tigan deri sa të bëhet në konsistencë omelet.
- Bëni vezë të ndarë në dy pjesë dhe vendosni në dy pjesë të dolli.
- Kryeni secilin me ketchup dhe pluhur liberale të sheqerit kafe.
- Krye me bukën e mbetur dhe prerë në gjysmë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 225 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 224 mg |
| sodium | 240 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 9 g |