Krem karamel i bollshëm është pjekur derisa të artë atëherë të larë në shurup të ëmbël. Një byrek i lehtë i kremaleve që nuk kërkon një kore apo byrek me byrek.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gjalpë ngjit (i pakripur)
- 4 gota qumësht
- 1/2 filxhan bollgur (ju mund të zëvendësoni Farina)
- 1/2 filxhan sheqer
- 4 vezë (rrahur lehtë)
- 1 tsp.
- ekstrakt vanilje
- Për Syrup:
- 1-filxhan me ujë
- 1/2 filxhan sheqer
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 400 gradë dhe lehtë yndyrat një gjellë pjekje 9 X 12 inç. (Unë përdor një bukëpjekës xhami.)
Në një tigan të madh ngrohni qumështin me gjalpë derisa të valëvitet. Shtoni sheqerin dhe bollgurin dhe vazhdoni të gatuani derisa përzierja të bëhet më e trashë, rreth 10 minuta.
Hiqeni nga nxehtësia dhe lejo të ftohet pak. Llokoçis në vezë rrahur dhe ekstrakt vanilje. Derdhni përzierjen në pjatën e pjekjes së lyer dhe piqni në një furrë të nxehtë 400 gradë.
Set një timer për 30 minuta.
Ndërsa kastrati është pjekur përgatisin shurupin. Vlim me ujë dhe llokoçis në sheqer. Zierje zbuluar për rreth 10 minuta.
Hidhni shurupin mbi kremdalin dhe piqni edhe 10 minuta të tjera.
Cool custard pak para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 142 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 59 mg |
| sodium | 32 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 3 g |