Pepito është një favorite e ushqimit në Venezuelë: një sanduiç me mish (ose pulë), i mbushur me salcat dhe condiments. Viçi është i kalitur me salcë Worcestershire ( salsa negra ) dhe hudhër. Buka është një petë e madhe e butë, dhe kondomë zakonisht përfshijnë marule, domate dhe salca të shumta, të tilla si guasacaca , një avokado avokado, salcë BBQ, ketchup, mayo, mustardë etj. E gjithë gjë është e mbushur me shkopinj patate crispy.
Kur blini një pepito nga një shitës i rrugës, zakonisht ka shumë salca për të zgjedhur dhe mund të rregulloje porosinë tuaj. Shikoni një video të një pepito që po mblidhet këtu.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 rrotullat e bukës (hoagie-type)
- 2 6 ounce steaks
- 2 lugë vaj vegjetal
- 1 lugë gjelle hudhër (grirë)
- 2 lugë salcë soje
- 1 lugë gjelle salcë Worcestershire
- Kripë dhe piper për shije
- Opsionale: perimet e copëtuara (si marule, lakër, karrota dhe domate)
- G Arnish:
- Guasacaca
- Garniturë: Mustardë, majonezë, ketchup, etj
Si ta Bëni
- Pritini viçin në copa prej 1 inç dhe të kalitur me kripë dhe piper.
- Nxehni një tigan të rëndë me 1 deri 2 lugë vaj, dhe hidhni viçin mbi nxehtësi të lartë derisa të thaheni. Shto hudhër, salcë soje dhe salcë Worcestershire dhe gatuaj për 2 deri 3 minuta më shumë, ose deri sa të donit dëshirën. Hiq nga nxehtësia. Sezoni me kripë dhe piper për shije.
- Rrotullat e ndara të sanduiçeve janë të gjata. Vendi marule copëtuar dhe domate në rrotullon. Ndani viçin mes katër rrotullimeve, duke e vendosur atë në krye të marule. Thupërzohet me guasacaca dhe çdo salcë tjetër të dëshiruar, dhe të lartë me shkopinj patate.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 346 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 39 mg |
| sodium | 1.052 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 29 g |