Kjo tavë viçi terren ka qenë prej kohësh një recetë popullore familjare, dhe kjo është një cinch për të përgatitur dhe piqem. Siç mund ta thoni me emrin, është një lloj "hale" e tavës, e bërë me shtresa orizi, patate, viçi dhe perime.
Ndjehuni të lirë të hiqni patatet dhe të shtoni karota të tjera ose një perime tjetër, të tilla si fasule të gjelbra ose misër. Shtoj një kanaçe me domate me lëngje së bashku me supë me domate dhe prerë ujin në 3/4 filxhan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë
- vaj perimesh
- 1 1/4 pounds ligët
- viçi terren (të paktën 85% i dobët)
- Kripë për shije
- Piper piper i zi terhiqet per shije
- 1 lugë çaji piper i kuq
- 1 filxhan qepë të copëtuar
- 3 patate të mesme feta
- 1/2 filxhan oriz kokërr gjatë kokërr
- 1 filxhan copëtuar
- flokëkuq
- 1 filxhan selino copëtuar
- 1 mund të supë domate
- 1 filxhan ujë të valë
Si ta Bëni
- Gjalponi një pjatë për pjekje 2 1/2-quart. Ngrohni furrën në 300 F (150 C / Gazi 2).
- Nxehtësia e vajit të perimeve në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare. Gatuaj viçin e terrenit, duke nxituar, derisa të zbehet dhe nuk është më rozë.
- Duke spërkatur çdo shtresë me kripë, piper dhe paprikë, shtresa e qepëve, viçi tokësor, pastaj patatet e feta, orizi, karrota dhe selino.
- Kombinoje supë të kondensuar me ujë të zier dhe derdh mbi tavë.
- Mbuloni dhe piqni në 300 F për 3 orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 579 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 126 mg |
| sodium | 255 mg |
| karbohidratet | 45 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 45 g |