Kjo është një grimë e madhe e ëmbël Barbecue dhe punon veçanërisht mirë me viçin. Është një rrap i përsosur për fileto të tymosur, por mund të përdoret edhe në mish derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml
- Kentucky Bourbon
- 1/2 filxhan / 120 ml sheqer kafe
- 1/2 filxhan / 120 ml qepë të ullirit të pastër
- 1/4 filxhan / 60 ml shurup agave
- 1/4 filxhan / 60 ml ketchup
- 2 lugë / 30 ml Dijon mustardë
- 2 lugë / 30 ml ujë
Si ta Bëni
1. Në një tigan të vogël me ngrohje mesatare të ulët, kombinoni të gjithë përbërësit derisa sheqeri të jetë shkrirë. Nëse është shumë e trashë, shtoni pak ujë për të holluar atë.
2. Hiqeni nga nxehtësia dhe lejoni që përzierja të ftohet në temperaturën e dhomës para se të përdorni. Nëse bëni përpara kohe, ndiqni udhëzimet e mëparshme dhe ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në 3 ditë pas përgatitjes.
3. Për të përdorur, thjesht zbato mop disa herë gjatë fazave të mëvonshme të pirjes së duhanit një brisket ose rosto derri.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1058 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 952 mg |
| karbohidratet | 193 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 5 g |