Kjo është mënyra tradicionale për të bërë biftek të pjekur në skarë në Kore. Mishi është marinuar, i pjekur në skarë, i prerë në shirita dhe shërbeu në gjethe marule me salcë zhytjeje. Kjo pjatë bën një vakt të shijshëm ose meze për çdo rast.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogramë / 900 g kuti të filetuara të mishit të viçit ose biftekë të bardhë
- 2 gota
- Bulgogi marinade
- 1/2 filxhan
- Zhytje salcë Bulgogi
Si ta Bëni
Fetë e viçit të viçit të viçit ose copëtuar në feta të trasha prej 1/4 inç. Vendoseni në një pjatë qelqi ose plastikë ose në qese plastike të mbyllur. Shtoni marinadën bulgogi dhe hedhni në pallto në mënyrë të barabartë. Ftoheni për 2-4 orë. Ngroheni djegin. Ju mund të fije mishit mbi skewers gjatësi ose përdorni një shportë tiganisje për të mbajtur copa të vogla nga bie në zjarr. Sido që të jetë, nxirrni mishin derisa të jetë e barabartë kafe në të gjithë.
Që nga marinadi Bulgogi përmban sheqer, shikoni për flake-ups dhe të kthehet shpesh për të shmangur djegien. Shërbejnë në një pjatë të ngrohtë. Përfundoni copa të mishit me gjethe marule të romaine dhe lani në salcë zhytjeje. Ju gjithashtu mund të shtoni karota të copëtuara, karafil të karamelizuar të hudhrave ose çfarëdo që tingëllon mirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 698 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 203 mg |
| sodium | 896 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 74 g |