Ky gjoks i shijshëm është i veshur me një fërkim të ëmbël dhe i ngadalshëm i tymosur në përsosmëri. Sigurisht, ju mund të rregulloni nxehtësinë duke përdorur pluhur të butë ose të nxehtë të djegës .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1
- viçi brisk (rreth 8 deri në 10 paund)
- Për Rub:
- 1/3 filxhan sheqer kafe
- 1/3 filxhan kripë (kripë trashë veprat më të mira)
- 1/3 filxhan piper
- 1/3 filxhan djegës pluhur (të nxehtë ose të butë)
- 1/4 filxhan piper i zi
Si ta Bëni
1. Ngrohni duhanxhin dhe shtoni patate të skuqura druri (ndiqni manualin tuaj të udhëzimeve).
2. Pastroni dhe thani gjoksin. Aplikoni briskën e fshij në mënyrë të barabartë. Vendi gjizë në duhanxhi për 8 deri në 10 orë. Mbani temperaturën e duhanit në rreth 220 gradë. Për të rritur ndjeshmërinë, hiqni qafën nga pirja e duhanit, përfundoni në fletë alumini dhe vendosni në furrë në 180 deri në 200 gradë për dy orët e fundit. Në mënyrë tipike, pas 8 deri në 10 orë një copë mishi do të ketë thithur sa më shumë tym dhe mund të japë edhe një aromë të hidhur.
3. Lejoni gjoksin të uleni për 20 deri 30 minuta përpara se të presni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1175 |
| Fat i shëndoshë | 61 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 27 g |
| kolesteroli | 435 mg |
| sodium | 4,175 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 137 g |