Ka shumë variacione të ndryshme (RAHZ-nyee-chee). Disa përdorin vetëm mish derri, të tjerë përdorin kombinimin e mishit të derrit dhe të viçes, dhe nganjëherë qengji. Mishi është zakonisht marinuar para se të jetë i ndërprerë në skewers (një projekt i madh për fëmijët) dhe i pjekur në skarë. Nëse ju nuk doni të bujë me marrjen marinadë tuaj, salcë italiane punon në një majë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund mish derri pa kocka, i prerë në kube 1/2-inch (ose një kombinim i mishit të derrit dhe viçit)
- një dash Kripë dhe piper i zi
- 2 lugë vaj vegjetal
- 2 karafil të grirë hudhër
- 1 filxhan qepë të prera hollë plus 1/2 filxhan qepë të copëtuar finely
- 15 gjethe të vogla gji, të thyera në gjysmë
Si ta Bëni
- Pat e mishit kube thatë dhe spërkat ato me kripë dhe piper. Vendoseni në një tas apo enë jo reaktive me qepë të naftës, hudhërve dhe feta. Vishni tërësisht. Marinoj, mbuluar, në frigorifer për të paktën 3 orë, nxitje herë pas here. Ndërkohë, thith skewers bambu në ujë për të paktën 30 minuta.
- Ngrohni skarë ose shtambën. Hiqeni mishin nga tas ose tigan dhe hidhni marinadën. Fije 2 cubes mishit alternuar me 1 gjysmë fletë gji në skewers për një total prej rreth 6-8 kube mish per skaj.
- Rridhni 6 deri në 8 inç nga flaka ose në një skarë në natyrë për 10 minuta në anën ose derisa të mos shfaqet trëndafili në qendër kur të pritet ose kur temperatura e brendshme e mishit arrin 160 gradë.
- Raznjici mund të hiqet nga skewers para se të shërbejnë ose të lënë. Sasi e vogël e copëtuar e qepëve mbi razjnicë dhe të shërbejnë me sallatë serbe patate ose me kulaçin serb, nëse dëshirohet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 444 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 131 mg |
| sodium | 121 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 43 g |