Ëmbël dhe i lagësht është salcë shumë popullore në kuzhinë kineze. Ndërsa ka shumë mënyra të ndryshme për të bërë salcë të ëmbël dhe të thartë - ky recetë është stili që do të gjendet në një restorant kinez (kantonez). Me këtë recetë nuk ka asnjë arsye për të ruajtur paketat e ëmbla dhe të thara, ju thjesht mund të bëni vetë në shtëpi! Kjo salcë nuk është vetëm për ushqim kinez ose, ai shkon mirë me gjëra të tilla si nuggets pule si. Pse të mos e provoni në një hamburger? Nëse e doni ëmbël dhe i lagësht ju mund ta shtoni atë në çdo gjë që dëshironi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 7 ounces ujë
- 3,5 ounces
- keçap
- 3,5 ounces
- uthull oriz
- 3. 5 ounces sheqer shkëmb (Ju gjithashtu mund të përdorni sheqer pistë ose sheqer demerara, por sheqeri rock është e preferueshme për shije)
- 1/2 lugë gjelle niseshte patate (përzierje me 1 lugë gjelle ujë)
- Disa kripë për erëza
Si ta Bëni
- Shtoni të gjithë përbërësit në tigan dhe përziejeni në mënyrë të barabartë para se të filloni gatim.
- Ju duhet vazhdimisht të përziejeni salcin për të parandaluar që salcia të mos jetë e ngrirë.
- Silleni salcën në çiban dhe zjarri kthehet në temperaturën më të ulët dhe ziej derisa cilësi e salcës është kthyer e trashë dhe ngjitëse. Pastaj është gati. Ju mund të nxisni skuqni disa mish derri ose pulë me perime dhe derdhni salcën.
- Nëse keni ndonjë salcë shtesë, ju mund ta mbani atë në një enë të thatë dhe të pastër pasi të ftoheni dhe ruani në frigorifer. Zakonisht, ky salcë duhet të zgjasë 7 deri në 10 ditë në frigorifer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 42 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 101 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |