Avullimi është një mënyrë e thjeshtë për të gatuar perimet, dhe lë shijen paprekur. Këto fasule të gjelbra janë ende të gjelbra të ndritshme dhe kanë shumë shije të freskëta. Cila është gjëja më e mirë në lidhje me përhapjen e perimeve, çuditesh? Ata kërkojnë pak kohë dhe vëmendje. Jo për të përmendur faktin se më pak lëndë ushqyese përfundojnë në ujë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paund fasule të gjelbra (të freskëta)
- 1 deri në 2 lugë gjelle gjalpë
- Kripë dhe piper i zi terren, për shije
Si ta Bëni
- Lani fasulet e gjelbra dhe shkurtoni fundet e rrjedhjes. Lërini të gjithë ose të prerë.
- Set një shportë avullore në një medium në një tigan të madh të mbushur me 2 inç ujë.
- Vendoseni fasulet e gjelbra në shportën e avullit.
- Sillni një çiban mbi nxehtësinë e lartë. Zvogëloni nxehtësinë në mes, mbulesën dhe avullimin e fasuleve të gjelbra për 5-7 minuta, varësisht nga sa i butë ose i freskët ju pëlqen.
- Hidhni ujin në tigan. Shtoni gjalpë dhe bishtaja të gjelbër dhe të nxehtit deri sa të nxehet dhe gjalpi të jetë shkrirë.
- Sasi e vogël me kripë dhe piper i zi terren, për shije.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 184 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 11 mg |
| sodium | 82 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 8 g |