Këto fasule të gjelbra janë të butë dhe të djathur, dhe ata bëjnë një gjellë të mrekullueshme për çdo vakt. Ata janë super të lehtë, gjithashtu!
Fasulet e gjelbra janë gussied me një sasi të vogël të krem të rëndë dhe disa djathë copëtuar. Nëse jeni të lodhur nga të njëjtat veggies të vjetër të thjeshtë të avulluar, provoni këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota fasule të gjelbra gatuara
- 1/4 lugë çaji kripë
- Dash cayenne piper
- 3/4 copë copëtuar djathë çedër, i ndarë
- 2 lugë gjelle gjalpi, të prera në copa të vogla
- 1/3 filxhan krem të rëndë
Si ta Bëni
- Vendosni fasule në një pjatë të pjekjes së cekët. Sasijeni me kripë, piper kajsi, dhe 1/2 filxhan djathë të copëtuar; dot me gjysmën e gjalpë pastaj pour krem mbi të gjitha.
- Llokoçis për përzierjen e përbërësve. Sasiqini djathin e mbetur mbi fasule të gjelbra dhe dot me gjalpë të mbetur.
- Piqem në 400 F për 20 minuta, ose deri në nxehtë dhe me flluska.
Më shumë Recipes Green Bean
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 355 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 55 mg |
| sodium | 210 mg |
| karbohidratet | 30 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 16 g |