Asparagus gjerman i bardhë ("Spargel") është i lehtë për t'u gatuar dhe për të shërbyer. Ndiqni këto udhëzime dhe bëni disa " Dampfkartoffeln " për të shkuar me ta. Shërbyer me gjalpë të shkrirë, dhe shpërndani proshutë, të gatuar dhe të thata (si Prosciutto). Një verë e thatë e bardhë e grumbullon vaktin.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile
- asparagus bardhë (për person, pastruar dhe peeled)
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji sheqer
- 1 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Gjeni një tigan me një kapak të shtrënguar, të mjaftueshme për të marrë asparagun e shtrirë, ose të gjatë për të mbajtur asparagun duke u ngritur, me kokat e tyre nga uji, por nën buzë.
- Mbusheni tiganin me ujë në gjysmë të rrugës (nëse asparagus shtrihet, mbush tre të katërtat e rrugës).
- Shtoni kripën, sheqerin dhe gjalpin dhe sillni ujin në një çiban të butë.
- Vendosni asparagun e skuqur ose shtrirë në tigan ose duke qëndruar në një shportë asparagus (ndihmon nëse i lidhni ato në tufa me spango kuzhine) që përshtatet brenda një shpargu të gjatë apo të një spageti . Kthejeni nxehtësinë në një zierje. Vendoseni kapakun.
- Çajini asparagun 8 deri në 10 minuta ose deri sa të butë të mjaftueshme për simpati tuaj.
- Hiqni nga pan, derdhni disi dhe vendosni në një tabaka shërbyese të nxehtë. Shërbyer menjëherë me proshutë, gjalpë të shkrirë dhe patate të reja të ziera dhe salcë Hollandaise, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 226 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 31 mg |
| sodium | 12 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 10 g |
| proteinë | 10 g |