Kjo e lehtë për të përgatitur gjellë jalapeno është një meze e madhe për çdo cookout ose parti. Sigurohuni që të përdorni doreza gjatë trajtimit të jalapenos .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 16-18 speca jalapeno (rrjedh dhe fara hequr)
- 1/4 kile (110 g) karkaleca
- 1/4 pound (110 g) mish i gaforret
- 1/4 filxhan (60 ml) qepë (diced finely)
- 3 feta proshutë (feta në copa 1 inç)
- Kripë dhe piper, për shije
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
Si ta Bëni
1. Në një tigan të vogël, copa të proshutë me salcë, hudhër, qepë dhe vaj ulliri për 2 minuta.
2. Shtoni gaforre, karkaleca, kripë dhe piper, dhe hiqni për 2-3 minuta shtesë.
3. Hiqni nga nxehtësia dhe lejoni të qetësoheni. Hiq copa proshutë nga tigan.
4. Ngrohni skarë për ngrohje të mesme.
5. Stuff një copë proshutë dhe disa nga përzierje ushqim deti në çdo jalapeno.
6. Vendosni në një grilë të lehtë të shkrirë dhe të lejoni të gatuani për 6-8 minuta, duke u kthyer herë pas here në mënyrë që të gjitha palët të jenë gatuar.
Hiq nga nxehtësia dhe shërbej.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 153 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 55 mg |
| sodium | 320 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 12 g |