Vegan pho me seitan dhe një përzierje jashtëzakonisht të fuqishme të erëzave - duke përfshirë anise yll, kardamomë të tërë dhe xhenxhefil të freskët - për të sjellë një aromë autentike vietnameze, madje edhe pa mish. Nëse nuk keni një tenxhere për lavatriçe ose një tenxhere të ngadalshme, ngrohni supën në nxehtësi të ulët për të paktën një orë.
Ashtu si ushqimi Vietnamese? Shkoni poshtë për më shumë ushqime të mishit të frymëzuar nga ushqimet tradicionale të Vietnamit.
Ripublikuar me lejen nga Libri i Madh i Vegan Recipes
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë farë koriandër
- 1 lugë gjelle karafilë të tërë
- Anise 6 yje
- 1 shkop kanellë
- 1 lugë gjelle farë kopër
- 1 lugë gjelle kardamomë të tërë
- 4 knobs xhenxhefil të freskët, feta
- 1 qepë, feta
- 1 kuart (katër gota) supë perimesh
- 1 lugë çaji salcë soje
- 8 ounces petë Vietnamese oriz
- 1 filxhan të copëtuar seitan
- ½ filxhan cilantro copëtuar
- ½ filxhan copëtuar basil tajlandeze
- 2 filxhanë mung beans
- ¼ filxhani me feta
Si ta Bëni
Në një tigan të thatë jo të butë, shpejt ngrohni erëzat, xhenxhefilin dhe qepët derisa farat fillojnë të dalin, rreth 5 minuta. Qepe dhe xhenxhefil duhet te duken pak karamelizuar. Vendosini ato në një pako qumështore dhe lidheni atë në mënyrë të sigurt.
Në një tenxhere të ngadaltë 4-katëshe vendoseni paketën e qumështit. Shto supë, salcë soje, petë, dhe seitan. Cover, dhe kuzhinier në të ulët për 4 orë.
Hiq paketën e qumështit pas gatimit.
Shërbyer çdo tas të kryesuar me cilantro, basil, lakër, dhe scallions.
Më shumë receta ushqimore vegjetariane vietnameze:
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 150 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 564 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 8 g |