Një kokërr vegan e tofu mbytur me salcë biftek dhe qepë. Nëse ju pëlqen salce biftek, shtoni një shije të njohur për tofu tuaj duke e mbytur atë në salcë biftek me onions karamelizuar. Sapo ta keni ngrënë këtë pjatë të lehtë vegjetariane dhe vegan tofu, mund ta hani atë ashtu siç është (shkoni përpara, është fantastike!) Ose përdorni atë për të bërë sanduiçe biftek tofu.
Më shumë receta tofu
Më shumë receta vegjetariane
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 firmë paketash ose tofu të fortë shtesë, të shtypur mirë
- 2 tbsp vaj ulliri
- 1 qepë, feta
- 2 tbsp uthull balsamik
- 1 tbsp salcë biftek
- 1/3 filxhan uji
- 1 tbsp miell
Si ta Bëni
- Fetë tofu në shirita rreth 1/2 inç i trashë.
- Sipë qepë në vaj ulliri deri sa të kthehen në ngjyrë kafe dhe të fillojnë të karamelizohen, pastaj shtoni tofu dhe lejoni të gatuaj deri sa të lehta kafe të artë.
- Shto uthull balsamic dhe salcë biftek dhe llokoçis për të kombinuar. Tjetra, shtoni ujin dhe miellin dhe lëvizni për të kombinuar. Lejo të gatuaj derisa salcë të trashë.
- Shërbyer mbi oriz, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 299 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 430 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 14 g |