Ky recetë e thjeshtë e Tri-Tip Steak përdor një marinadë të thjeshtë por me aromë, e ndjekur nga një udhëtim i nxehtë dhe i shpejtë mbi vuaj për të vulosur në shije. Shërbyer këtë biftek si tërheqje kryesore ose në salads, sanduiçe, dhe përfundon.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 paund viçi tri-tip steaks
- 1/4 filxhan
- uthull të bardhë
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 1/4 filxhan salcë soje
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë çaji piper i zi
- Kripe kripë
Si ta Bëni
- Kombino përbërësit e marinadës në një tas të vogël. Përzieni mirë dhe derdhni në një qese të mbyllur. Shto tre tip dhe sigurohuni që ajo është veshur mirë. Duke përdorur darë, me kujdes të kthehet biftek disa herë në marinadë. Siguro qesen dhe le biftek marinojeni per 2-6 ore.
- Ngrohni skarë për ngrohje të lartë. Hiqeni steaks tri-tip nga marinadë dhe hidhni marinadën. Vendi steaks në një djeg të nxehtë. Cook për 12 deri në 15 minuta, duke kthyer disa herë gjatë procesit të gatimit për të marrë një tharje madje. Hiqni steaks pasi të kenë arritur dhuratën e dëshiruar.
- Pastrojeni steaks për 5 deri në 10 minuta. Sigurohuni që tenda me fletë alumini nëse koha e pushimit është më e gjatë se 5 minuta, ose jeni duke pritur që sendet e tjera të dalin nga skaji.
- Fije tri-këshilla kundër grurit në të copa të hollë dhe të shërbejë me anët tuaja të preferuara.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 616 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 203 mg |
| sodium | 820 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 69 g |